|
Wczoraj w wywiadzie dla łebków z OSI Basałaj powiedział, że dzisiaj mają dostać pismo od miasta z datą oddania gotowego stadionu (czyt. 4 trybuny otwarte dla kibiców).
// Ciekawe na kiedy, tym razem planuje kolejne otwarcie stadionu... Nie chcę być pesymistą, ale muszem i stwierdzam, jako zielony jak ZIKiT w dziedzinie budowy stadionów, że realną datą ukończenia wszystkich prac na stadionie jest marzec/kwiecień 2012.
|