Wyświetl pojedynczy post
wonski_eNHa
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: eNHa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18714
Stary 31.05.2011, 10:15
Wczoraj w wywiadzie dla łebków z OSI Basałaj powiedział, że dzisiaj mają dostać pismo od miasta z datą oddania gotowego stadionu (czyt. 4 trybuny otwarte dla kibiców).

// Ciekawe na kiedy, tym razem planuje kolejne otwarcie stadionu... Nie chcę być pesymistą, ale muszem i stwierdzam, jako zielony jak ZIKiT w dziedzinie budowy stadionów, że realną datą ukończenia wszystkich prac na stadionie jest marzec/kwiecień 2012.
Odpowiedz cytując