Wyświetl pojedynczy post
crazykaro
Senior Member
 
 
Od: 01.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18713
Stary 31.05.2011, 09:59
Nie wiem kto regulował nagłośnienie na E ale na E21 to bębenki wysiadały. Z 90dB było bo aż uszy bolały jak komentator po meczu zapowiadał zawodników

visa napisał(a):Wyświetl post
( Skyboxy są ukryte pod trybuną gdyby ktoś nie kojarzył, i siedząc dla przykładu w 3 rzędzie w skyboxie to nie dość że jak szczur w norze , bo słońca tam ni chu chu nie ma, to jeszcze nie widzą która minuta meczu etc )
Akurat brak słońca to plus bo nie przeszkadza w oglądaniu meczu. Skybox to nie plaża że słonce ma tam docierać
Odpowiedz cytując