Nie wiem kto regulował nagłośnienie na E ale na E21 to bębenki wysiadały. Z 90dB było bo aż uszy bolały jak komentator po meczu zapowiadał zawodników
visa napisał(a):

( Skyboxy są ukryte pod trybuną gdyby ktoś nie kojarzył, i siedząc dla przykładu w 3 rzędzie w skyboxie to nie dość że jak szczur w norze , bo słońca tam ni chu chu nie ma, to jeszcze nie widzą która minuta meczu etc )
|
Akurat brak słońca to plus bo nie przeszkadza w oglądaniu meczu. Skybox to nie plaża że słonce ma tam docierać