poziom ekstraklasy będzie podnosił sie strymi wypalonymi dziadkami typu Saganowiski <lol>
Sobiech chce wyjechać kotrakt dostać zagrać jeden przecietny mecz i reszte kariery przesiedzieć na ławce
bridgeburner napisał(a):

Przecież Rudnevs, Krivets i Stilic to jest 3 ostatnich wartościowych piłkarzy u nich
Jak ich sprzedadza a zastapia Małkowskimi i Kupiszami to 5 miejsce z obecnego sezonu moze być za 3 lata wspominane z rozrzewnieniem, jako jedne z lepszych
|
Ale działacze kaska sie podzielą



i zarobią
