Wyświetl pojedynczy post
jendrus
Senior Member
 
Od: 09.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2577
Stary 31.05.2011, 09:32
poziom ekstraklasy będzie podnosił sie strymi wypalonymi dziadkami typu Saganowiski <lol>

Sobiech chce wyjechać kotrakt dostać zagrać jeden przecietny mecz i reszte kariery przesiedzieć na ławce

bridgeburner napisał(a):Wyświetl post
Przecież Rudnevs, Krivets i Stilic to jest 3 ostatnich wartościowych piłkarzy u nich
Jak ich sprzedadza a zastapia Małkowskimi i Kupiszami to 5 miejsce z obecnego sezonu moze być za 3 lata wspominane z rozrzewnieniem, jako jedne z lepszych
Ale działacze kaska sie podzielą i zarobią
lks Termalica Bruk-Bet Nieciecza - legła W-wa 3:0
Odpowiedz cytując