Wyświetl pojedynczy post
visa
Member
 
 
Od: 03.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18711
Stary 31.05.2011, 02:03
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
na samej gorze G4 byla lipa bo telebim bylo widac w 3/4,i jest on jakis za mały ,powinien byc na caly ten obszar gdzie przewidziane sa reklamy
no dobra, na samej górze na G4 nie widać telebimu tak ? A bilet za 25 zł.
A co mają powiedzieć Ci którzy kupią / wynajmą na rundę skyboxa za kilkanaście tysięcy i...też nie widzą telebimu ? HAHAHA, bo trybuna F im zasłania !
( Skyboxy są ukryte pod trybuną gdyby ktoś nie kojarzył, i siedząc dla przykładu w 3 rzędzie w skyboxie to nie dość że jak szczur w norze , bo słońca tam ni chu chu nie ma, to jeszcze nie widzą która minuta meczu etc )
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Odpowiedz cytując