|
potrzebuje zrobić screena z filmu odtwarzanego w all player v 4.6. Ale jak wiadomo, robisz screena oglądając film, wklejasz zalóżmy do painta, dajesz zapisz jako, zamykasz, odpalasz jpg a tam co...czarne tło....
Poradźcie coś proszę
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
Terroryści ! I faszyści ! LECHIA GDAŃSK !
|