Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11412
Stary 31.05.2011, 00:16
Popatrzcie na to z innej strony. Serge odchodzi z klubu z którym zdobył Mistrza Kraju. Jest finalistą olimpiady. Kto wie czy to nie jest jakaś przemyślana akcja żeby następnym klubom wcisnąć bajeczkę, że odchodzi po raz kolejny skonfliktowany z działaczami swojego dotychczasowego klubu i tylko dlatego nie grał regularnie. Po takim "liście motywacyjnym" ma załatwione kilkanaście kolejnych 1-rocznych kontraktów w przyszłości. Każdemu kolejnemu będzie puszczał bajeczkę, że nie grał bo jest ciemnoskóry.
Odpowiedz cytując