Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
Od: 01.2006
Offline
#
11394
30.05.2011, 21:49
Bronex
napisał(a):
Jakie przeżywają
? O czym Ty piszesz
? Przekaz idzie na całą Polskę . Kamer w ....u a tu jeden model z drugim zaczynają lizać się po sutach .... Znając życie to za chwilę wrzucą temat na WESZŁO.COM.
a jaki Ty masz wpływ na to?
u nas są też kibice którzy nie lubią ciemnoskórych i jakoś nikt nie ma im za złe że o takiej karnacji skóry gra piłkarz przy Reymonta bo oni nie mają na to wpływu
CH.
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do CH.
Znajdź inne posty napisane przez CH.