Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11392
Stary 30.05.2011, 21:36
Już myślałem, że tylko mnie to pedalskie zachowanie brzydzi... Jak takiego Bunozy nikt nie utemperuje, to chłopak gotów wybrać się w geście poparcia na paradę równości.

Nie chcę takich piłkarzy w Wiśle.
Odpowiedz cytując