|
Wiecie co może za krótko byłem w wojsku ale niektóre akcje w wykonaniu naszych piłkarzy podczas fetowania śmierdziały homo-fetowaniem. Te przytulańce , stymulowanie sutków, dramat. Szczególnie na tym stadionie po meczu. Tego bidnego Wilka ,Meleks z Draganem wzięli w kleszcze.... No nie wyglądało to dobrze....
PS. Teraz sobie przyczaiłem te screeny Paljicia i Bunozy. Ja pi erdo lę. Dobre to to nie jest. Tego typu praktyki trzeba jak najszybciej przeciąć bo będziemy pośmiewiskiem całej Polski. Ktoś musi wkroczyć . W tej szatni jest zbyt tęczowo.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 30.05.2011 o godz. 21:33.
|