Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13831
Stary 30.05.2011, 20:58
Wisła & Unia napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem co takiego fajnego było w tym talerzu...

Lepiej nie zmieniać bo zawsze jak pierwszy raz jest wręczane nowe trofeum to odbiera je... Legia... - Tak było w 2002 z paterą, tak było również w 2006 z nowym trofeum.
Coś w tym jest. Nasi nie potrafią wtedy zdobywać statuetek. Podobnie było w roku 2000 i 2010. Dopóki nie zmienią statuetki na coś innego możemy być pewni mistrzostwa przez kolejne 8 lat do roku ... 2020, a raczej sezonu 2019/2020 .
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując