Wisła & Unia napisał(a):

Nie wiem co takiego fajnego było w tym talerzu...
Lepiej nie zmieniać bo zawsze jak pierwszy raz jest wręczane nowe trofeum to odbiera je... Legia... - Tak było w 2002 z paterą, tak było również w 2006 z nowym trofeum.
|
Coś w tym jest. Nasi nie potrafią wtedy zdobywać statuetek. Podobnie było w roku 2000 i 2010. Dopóki nie zmienią statuetki na coś innego możemy być pewni mistrzostwa przez kolejne 8 lat do roku ... 2020, a raczej sezonu 2019/2020

.