Wyświetl pojedynczy post
CMSNero
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: UK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11383
Stary 30.05.2011, 20:56
ja wczoraj do poludnia lukalem na orange i w pewnym momencie jak sie pojawil Godlewski czy jak on sie tam pisze to spadlem z krzesla jak zaczal swoje frustracje wylewac i to z taka pewnoscia ze niech go tam i z powrotem - zaczalem przeklinac na goscia ze az mnie zonka uspokajala

jego newsy to byly np. ze Wawrzyniak odmowil Wisle blebleble , ze ogolnie Wisla jest w huj slaba i inne bzdety - potem na C+ zas patrze a tu przyglupi Muras ( ten z leglej) wyskoczyl ze Melikson nie jest lepsiejszy od Mierza bo Mierzej jest polakiem i jest mlodszy - no ku...a szczena mi opadla jakich oni debilow zapraszaja do studia , ogolnie pasuje wylaczac C+ jak niema Mielcarskiego , Wieszcza czy Kazia...(
Odpowiedz cytując