Mario Nh napisał(a):

Kopa w dupę na odchodne.
Nie chce siać zamętu tutaj na forum ale takie zachowanie jakie odwalił wczoraj Bunoza nie przystoi na gracza Wisły. Chce wierzyć że się tak szybko opił, że nie robił tego na trzeźwo. Nie dziwią już te zajebiste fotki do lustra.
Kolejny mistrz, Patryk Małecki. Już wczoraj mi tym zalatywało, a dzisiejsze filmiki tylko mnie w utwierdzają w przekonaniu...
Tanie szpanowanie.
Wyrywanie wszystkim mikrofonu. Wciskanie się podczas gdy trener i kapitan mają coś więcej do powiedzenia niż tylko "Patryk Małecki". Nie powiem, może z dwa razy udało mu się być zabawnym, reszta była trochę... sztuczna.
Chociaż mogę się mylić, to są tylko moje prywatne odczucia.
Ciekawe czy go lubią koledzy z zespołu. On chyba uwielbia być w centrum uwagi...
|
Zachowanie Branco to żenada.... słaby piłkarz i nic więcej. Procesami straszy. Żenada jak cholera.
Małecki
Cóż, a kto inny mógł być wodzirejem - hiszpańskojęzyczny Chavez, może nieśmiały Jirsak? Skryty Kirm?
Dla mnie nie było źle. Dopiero byłyby smuty jakby Mały nie zabierał mikrofonu.... byłoby jak na wiecu politycznym sztywno, a tak było zabawnie.
BTW
Bunoza czy Paljić? Nie pomyliłeś ich?