Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
northrop
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: $-land

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13824
Stary 30.05.2011, 20:15
piotrek06 napisał(a):Wyświetl post
Fajna ta wasza seria bo jak za rok sie wam powinie noga to zawsze będzie można napisać "19 lat w pierwszej szóstce/siódemce/dziesiątce/ekstraklasie"
Bodajze Odra swego czasu miala na swojej stronie wlasnie tego typu haslo "13 lat w Ekstraklasie" itp.
Odpowiedz cytując