piotrek06 napisał(a):

Fajna ta wasza seria bo jak za rok sie wam powinie noga to zawsze będzie można napisać "19 lat w pierwszej szóstce/siódemce/dziesiątce/ekstraklasie"
|
Bodajze Odra swego czasu miala na swojej stronie wlasnie tego typu haslo "13 lat w Ekstraklasie" itp.