rabi86 napisał(a):

|
Ale w pucharach osiągnęli więcej niż w 5 poprzednich latach razem wziętych wszystkie nasze drużyny.. Trzeba być totalnie zaślepionym na punkcie swojego klubu, żeby tego nie zauważyć. Zawsze będzie się najwięcej pisać o tych trzech klubach, bo są najbardziej medialne i miały najwięcej sukcesów w ostatnich latach.
|
Tak myślisz? Ja nie przypominam sobie, żeby w czasach dominacji Widzewa i Legii ktoś wspominał o Wiśle, albo 10 lat temu ktoś poświęcał uwagę Lechowi (który zaliczał wtedy również epizod w II lidze). Dzisiaj można być u szczytu medialności, a jutro mogą o tobie zapomnieć (patrz Widzew).