Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
GrandmasterB
Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13806
Stary 30.05.2011, 18:46
rabi86 napisał(a):Wyświetl post
Ale w pucharach osiągnęli więcej niż w 5 poprzednich latach razem wziętych wszystkie nasze drużyny.. Trzeba być totalnie zaślepionym na punkcie swojego klubu, żeby tego nie zauważyć. Zawsze będzie się najwięcej pisać o tych trzech klubach, bo są najbardziej medialne i miały najwięcej sukcesów w ostatnich latach.
Tak myślisz? Ja nie przypominam sobie, żeby w czasach dominacji Widzewa i Legii ktoś wspominał o Wiśle, albo 10 lat temu ktoś poświęcał uwagę Lechowi (który zaliczał wtedy również epizod w II lidze). Dzisiaj można być u szczytu medialności, a jutro mogą o tobie zapomnieć (patrz Widzew).
Odpowiedz cytując