Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
mitmichael
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13805
Stary 30.05.2011, 18:41
Za duzo bylo podniecenia Lechem w poprzednim sezonie nie tylko kibicow ale i dziennikarzy. Najwyrazniej ich czas mina a Wisła po stracie Mistrzostwa znowu go odzyskała.
Odpowiedz cytując