raindog napisał(a):

|
Mi najbardziej podoba się to (a raczej śmieszy mnie), że niezależnie od tego, o czym mają mówić Ci dziennikarze, to zawsze muszą mówić o Legii.l
|
A czemu mają tego nie robić skoro to klub z największego polskiego miasta, ze stolicy kraju, z najwyższym budżetem i bla bla bla wiele innych?
