Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Banitaz
Member
Od: 02.2011
Offline
#
45681
30.05.2011, 15:29
http://www.transfermarkt.de/de/wisla...erein_422.html
także tutaj jest wzmianka
Banitaz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Banitaz
Znajdź inne posty napisane przez Banitaz