Cytat:
|
Ciekawi mnie sprawa Marcina Wasilewskiego. Ktoś tu wcześniej napisał, że w "Szybkiej Piłce" mówili, że jest blisko Wisły, czy, że się dogadał? Może to ktoś rozwinąć, kto to dokładnie powiedział w "SP" i w jakim kontekście?
|
Chyba Michał Kołodziejczyk powiedział, że wczorajszy mecz oglądali wysłannicy Anderlechtu. Mieli przyglądać się Małemu i dopinać transfer Wasyla.