Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45676
Stary 30.05.2011, 15:06
Jedyna myśl jaka mi przychodzi po przeczytaniu tych 'sensacyjnych' doniesień jest taka, że chyba was dalej trzyma po fecie. Ludzie, jakiś dzieciak puścił plotę na jednym z for, a wy łykacie wszystko jak pelikany. Dajcie spokój. Nie ma opcji, żeby RvN to nas przyszedł, to jest niemożliwe i koniec, nie nakręcajcie się. Niemożliwe.

500 tysięcy dolarów na Chaveza nie mamy, a tu będziemy Van Nisterlooya podpisywać Podziwiam wyobraźnię niektórych. Powtórzę jeszcze raz, to jest plotka, podchwycona przez GK, a później inne media i wszystko doszło nawet do goal.com ---> http://www.goal.com/de/news/968/tran...-krakau-klopft . Zresztą jak ktoś zna niemiecki, to niech poczyta sobie komentarze, dowie się całej prawdy na ten temat.

Nie nakręcajcie się, lepiej być pozytywnie zaskoczonym niż rozczarowanym. Weszlo dobrze na ten temat napisało.

Odrębną sprawą jest, czy sprowadzania gracza w wieku 35 lat ma sens.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując