88seba88 napisał(a): 
|
Jutro , najpóźniej w środe Van Nisterlooy ma przejść testy medyczne u nas !! wiadomość z ostatniej chwili !!! nie mogłem uwierzyć a jednak to wszystko stanie się wkrótce faktem !! To ma być niespodzianka dla kibiców od Valcxa
|
Matko jedyna ......
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!
Quo vadis Wisło?
|