Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
farciarz
Senior Member
Od: 07.2009
Offline
#
13790
30.05.2011, 14:46
tarantulaw2
napisał(a):
* W przypadku nieotrzymania licencji przez Górnika - jego miejsce zajmie Arka Gdynia.
Jeśli Górnik nie otrzyma licencji to do Ekstraklasy wejdzie 3 drużyna I ligi a nie Arka
farciarz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do farciarz
Znajdź inne posty napisane przez farciarz