Na tym "forum zbymaka" potwierdzają, że RvN jest/był w Krakowie.
Już sobie wyobrażam co będzie, jak RvN trafi do Wisły i w jakimś meczu nie wykorzysta dobrej sytuacji... TYLE PIENIĘDZY! TAKI STARY, A NIE STRZELA! WIEDZIAŁEM ŻE TO BĘDZIE NIEPOROZUMIENIE. WYWALIĆ VALCXA...
