Wyświetl pojedynczy post
ChG
Senior Member
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45666
Stary 30.05.2011, 14:37
Na tym "forum zbymaka" potwierdzają, że RvN jest/był w Krakowie.

Już sobie wyobrażam co będzie, jak RvN trafi do Wisły i w jakimś meczu nie wykorzysta dobrej sytuacji... TYLE PIENIĘDZY! TAKI STARY, A NIE STRZELA! WIEDZIAŁEM ŻE TO BĘDZIE NIEPOROZUMIENIE. WYWALIĆ VALCXA...
Odpowiedz cytując