Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45658
Stary 30.05.2011, 14:08
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
I jeszcze jedno jak niby kontraktujemy Ilieva jako napastnika to po co na RvN i na odwrót
Moim zdaniem Ivica Iliev przymierzany jest na pozycję Kirma, który co prawda punktuje w klasyfikacji kanadyjskiej, aczkolwiek nie robi takiej różnicy jak Melikson czy Małecki.
Odpowiedz cytując