88seba88 napisał(a):

|
Iliev przechodzi u nas testy medyczne a oficjalna jak zawsze milczy, o transferach i zakontraktowanych zawodnikach dowiemy sie najpierw od mediów a na końcu od oficjalnej jak to miało miejsce w zimowym okienku transferowym.
|
Bo tak napisali na onecie?

"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."