Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45648
Stary 30.05.2011, 13:45
jak Wisla kupi Ruuda to pojde do mariackiego na sumę pomodlic sie za Valxa
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 30.05.2011 o godz. 21:51.
Odpowiedz cytując