Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
abidal
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
45648
30.05.2011, 13:45
jak
W
isla kupi
R
uuda to pojde do mariackiego na sumę pomodlic sie za
V
alxa
Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 30.05.2011 o godz. 21:51.
abidal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do abidal
Znajdź inne posty napisane przez abidal