Wyświetl pojedynczy post
power1928
Senior Member
 
Od: 08.2007
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45647
Stary 30.05.2011, 13:41
Na RvN każdy z nas musiałby chyba dodatkowo na każdy mecz 100zł płacić to może by na jego kontrakt Wisła uzbierała. Nie czarujmy się facet z innej bajki po co miałby do nas przychodzić? Chyba że chciałby być jakimś pionerem ( kolumb odkrył ameryke to RvN otworzy Polske na świat?) Gdybyśmy mieli jakiegoś nowego sponsora który płaciłby mu część kontraktu to jeszcze cokolwiek będzie to możliwe ale tak to nie ma mowy.
Z tysięcy klubów wybrałem ten...
Odpowiedz cytując