Tak średniak Elmander przechodzi do Galaty, gdzie będzie zarabiał 1,8 mln euro, a RVN miałby grać w Wiśle za mniejsze pieniądze. Skończcie z tymi żartami.
A co do godziny podpisania kontraktu z Ilievem to była ironia, bo widzę, że niektórzy myślą, że on z Wisła podpisał już kontrakt
