Temat
:
Polskie kluby w europejskich pucharach. Sezon 2011/2012
Wyświetl pojedynczy post
krytyk
Member
Od: 07.2010
Offline
#
124
30.05.2011, 13:19
No i o to chodzi. Jak wiadomo, podróże na Kaukaz są ciężkie, więc z pewnością dla Jagi nie będzie to miły wyjazd. Wystarczy spojrzeć jak patrzymy na teoretyczny wyjazd Wisły do Baku bądź Tbilisi
krytyk
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krytyk
Znajdź inne posty napisane przez krytyk