Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45635
Stary 30.05.2011, 13:17
szczepans21 napisał(a):Wyświetl post
RvN to chlo pktóry inkasuje pięniadze które obecnie Wisła nie jest mu zapewnic chyba że zgodzi się grać za 1mln Euro, a odrzuci propozycje z egzotycznych miejsc..postawcie sie na miejscu takiego pilkarza macie do wyboru ZEA albo hiszpanie albo Polskę ... macie 34 lata i jeszcze 2 lata gry..? co byście zrobili?
Dokładnie jedyna nadzieja w cudach Stana.

Sztab obiecał i poszukuje znane nazwisko aby zapełnić trybuny. I musi być to nazwisko znane również laikom.

Ale RvN bardzo bym się cieszył gdyby go przekonali może jakiś sponsor indywidualny albo coś.
Na chwilę obecną baaaaaaaaaaarrdzo wątpię żeby nas zasilił (Polska = egzotyka bez kasy bez zagwarantowanych pucharów co możemy mu zaoferować?). Ale trzeba trzymać kciuki w mistrza na początku sezonu też wątpiłem
Odpowiedz cytując