Teqcontroller napisał(a):

|
My żeby coś kupić musimy sprzedać (obym się mylił)
|
Sprzedamy Wojciecha Ł. (słyszałem że Jaga jest chętna, razem ze Stasiakiem i Bartczakiem) i za zaoszczędzone pieniądze kupimy RvN - w końcu Genkov potrzebuje zmiennika. No chyba, że sie nie zgodzi na kontrakt motywacyjny!
