Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 30.05.2011, 12:57
maxurd napisał(a):Wyświetl post
Nuda. Zresztą od paintballa dużo większą frajdę sprawia i ASG i paintball laserowy...
no nie mów że nie jest fajnie jak dostaniesz kulka od kogoś, albo jak Ty kogoś ustrzelisz taki śmieszny ból jest
I
Odpowiedz cytując