Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
maxurd
Senior Member
 
 
Od: 10.2003
Skąd: Gliwice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#36
Stary 30.05.2011, 12:27
POdobnie jak TSW Fanatyk odradzam forum. Nic ciekawego. Ciasno i byle jak. Strzelanie ogranicza się do wystawienia karabinka zza beczki i strzelania w wystawiony karabin z drugiej strony... Nuda. Zresztą od paintballa dużo większą frajdę sprawia i ASG i paintball laserowy...
Nonckiewicz!! Siadej...
Odpowiedz cytując