Reksio33 napisał(a):

|
Gdzie polecacie wybrać się obecnie na Paintball?
|
polecam tą starą hale koło łegu. Tylko tam musisz mieć odpowiednio dużo ludzi.
Odradzam strzelnke pod hotelem forum. Ciasno, głośno, mnie do gustu nie przypadło.
Na gruponie często są zniżki na paintballa, więc możesz coś poszukać.