Temat: Paintball
Wyświetl pojedynczy post
TSW Fanatyk
Senior Member
 
 
Od: 06.2005
Skąd: Reymonta 22 (X)/D3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#35
Stary 30.05.2011, 12:13
Reksio33 napisał(a):Wyświetl post
Gdzie polecacie wybrać się obecnie na Paintball?
polecam tą starą hale koło łegu. Tylko tam musisz mieć odpowiednio dużo ludzi.

Odradzam strzelnke pod hotelem forum. Ciasno, głośno, mnie do gustu nie przypadło.

Na gruponie często są zniżki na paintballa, więc możesz coś poszukać.
I
Odpowiedz cytując