atomek21 napisał(a):

a te dane skąd? z dupy? przecież teraz przez cały rok sprzedajemy może z 500 koszulek, więc nawet takie nazwisko nie spowoduje, że sprzedamy ich nagle 30-60 razy więcej.
.
|
Ale kolega miła na myśli chyba podróbki.
Jeszcze lepszym zongiem dla mnie jest info,że niby Valcx chce chłopa wypożyczyć z MC

. To już ten Ruud brzmi bardziej wiarygodnie.
Panowie, wiem że zbliżają się wakacje, macie dużo wolnego czasu ale nie drwijcie sobie z tzw dziennikarzy. Jak już musicie to zawężajcie nazwiska do naszego regionu, bo z Ruudem to daliście do pieca. I nie jobować jeden na drugiego, bo skończy się to dla jobujących jak zawsze.