mg256 napisał(a):

- Sprzedaż 15-30tys koszulek w ciągu roku.
|
a te dane skąd? z dupy? przecież teraz przez cały rok sprzedajemy może z 500 koszulek, więc nawet takie nazwisko nie spowoduje, że sprzedamy ich nagle 30-60 razy więcej.
mg256 napisał(a):

- powstanie ogromnego komina płacowego, może wywołać tarcia w szatni
|
już widzę, jak Garguła idzie do prezesa i mówi: "szefie, skoro Ruud zarabia 2 mln ojro, to ja nie będę grał za moje marne 400 tys.". nie ta renoma, nie te umiejętności.