Wielu z was się smieje z tegu Ruuda, ale ja mam inne zdanie na ten temat.
Gdyby PSV awansowało do LM to zaakceptowałby ich ofertę na bank, a teraz sytuacja jest inna i to Wiśle może pomóc w awansie. W Krakowie byłby SUPER snajperem i kto wie czy nie załapałby się na Euro 2012 jako doświadczony lis
Musimy poczekać na rozwój sytuacji. Liczę na ten transfer i jestem przekonany, że Pan Stan da rade go przekonać
Holenderski trener, holenderski dyrektor sportowy. Załatwiony transfer Jaliensa. Przybycie Ruuda? I mocna walka w el do LM i może awans. Coś pięknego... Oby się spełniło