Widze że sezon ogórkowy w pełni. Luźna pogadanka z Maorem i pytanie o odejście jakie mozna zadac każemu a tutaj pogadanka na 2 strony o odejściu Maora. Ludzie ogarnijcie się proszę. żadnych konretów, żadnych faktów, wiemy mniej więcej tyle że ktoś z Włoch obserwował Melexa.
Co do sytuacji z RVN abstrachujac od tego że to jest piramidalna bzdura widzę jeden plus tej afery. Skoro pisze już o tym na goal.com to o Wiśle zrobi się głośno w Europie. Staszek to ma łeb

Proponuje jeszcze wysłać fax do Interu z propozycją kupna Maicona i do Bayernu z zapytaniem o Robbena. Wtedy dopiero Wisłka zrobi sobie PR jakiego jeszcze nie było.