Wyświetl pojedynczy post
cuul
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45602
Stary 30.05.2011, 10:27
sportnh napisał(a):Wyświetl post
Ja .......e haha. ROZUMIESZ, ze za Kluiverta i Tristana nie było tu STASZKA VALXA, który zna się osobiście z RVN.

Pojmujesz ta subtelna roznice czy nie?
Właśnie miałem to napisać. I do tego trenerem też jest Holender z którym jak mniemam też się znają Jakby każdy tak podchodził do tematu i mówił co jest realne a co nie to by "nic nie było" parafrazując pewnego pana. Ważne, że Stan próbuje. Najwyżej nic z tego nie wyjdzie. Ot cała filozofia.
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
Odpowiedz cytując