sportnh napisał(a):

Ja .......e haha. ROZUMIESZ, ze za Kluiverta i Tristana nie było tu STASZKA VALXA, który zna się osobiście z RVN.
Pojmujesz ta subtelna roznice czy nie?
|
Właśnie miałem to napisać.

I do tego trenerem też jest Holender z którym jak mniemam też się znają

Jakby każdy tak podchodził do tematu i mówił co jest realne a co nie to by "nic nie było" parafrazując pewnego pana. Ważne, że Stan próbuje. Najwyżej nic z tego nie wyjdzie. Ot cała filozofia.