|
ale jednocześnie musiałby zostać powiększony w dół żeby zachować proporcje i jeszcze większej ilości osób by zasłaniał, nie wspominając o kamerach. Mam nadzieję ze na nowy sezon przygotują jakaś ciekawą grafikę itd i będzie się coś działo na tym telebimie.
Ps. Są gdzieś foty z wnętrza północnej?
|