Wyświetl pojedynczy post
Wicked
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków - Nowa Huta

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18707
Stary 30.05.2011, 10:23
ale jednocześnie musiałby zostać powiększony w dół żeby zachować proporcje i jeszcze większej ilości osób by zasłaniał, nie wspominając o kamerach. Mam nadzieję ze na nowy sezon przygotują jakaś ciekawą grafikę itd i będzie się coś działo na tym telebimie.

Ps. Są gdzieś foty z wnętrza północnej?
ULTRAS NOWA HUTA
Odpowiedz cytując