cuul napisał(a):

O tym, że nie zawsze kasa jest najważniejsza?
Nie wiem jak będzie, ale zastanawia mnie skąd u Ciebie taka pewność?
|
Bo jestem realistą? Bo wiem, że jak pisano o Kluivercie o Tristanie czy innych mega gościach to nic z tego nie było? Zastanów się po co miałby tu przychodzić? Z misją nawracania naszych na grę w piłkę? Bo za rok mamy Euro? Wiem, że cokolwiek bym napisał i tak niektórzy będą marzyć, bo niektórzy lubią zasypiając wyobrażać sobie jak strzelają golę w finale LM, lubią siedząc na kiblu wyobrażać sobie jak Wisła leje Real w pucharach i lubią wyobrażać sobie RvN w koszulce Wisły

Marzyć każdy może, ale nie starajcie się wmawiać innym zdrowo myślącym, że te marzenia to prawda.