Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cuul
Senior Member
Od: 01.2004
Skąd: Kraków
Offline
#
45597
30.05.2011, 10:02
rafal777
napisał(a):
Ale o czym Ty piszesz
Dudka chcą do Rosji i pewnie wielką kase tam zarobi, RVN spokojnie pojdzie gdzies na Kaukaz i dostanie z 6mln euro, albo do Kataru...O czym w ogóle my dyskutujemy
O tym, że nie zawsze kasa jest najważniejsza?
Nie wiem jak będzie, ale zastanawia mnie skąd u Ciebie taka pewność?
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
cuul
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cuul
Znajdź inne posty napisane przez cuul