Wyświetl pojedynczy post
cuul
Senior Member
 
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45597
Stary 30.05.2011, 10:02
rafal777 napisał(a):Wyświetl post
Ale o czym Ty piszesz Dudka chcą do Rosji i pewnie wielką kase tam zarobi, RVN spokojnie pojdzie gdzies na Kaukaz i dostanie z 6mln euro, albo do Kataru...O czym w ogóle my dyskutujemy
O tym, że nie zawsze kasa jest najważniejsza?
Nie wiem jak będzie, ale zastanawia mnie skąd u Ciebie taka pewność?
"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustępliwej walki. Nie dopuście do tego, aby ludzie uznali was za niegodnych... podania ręki" - H. Reyman
Odpowiedz cytując