cuul napisał(a):

|
Dlaczego Sci-Fi? Tyle zarabiał w HSV (o ile to prawda). Ci też musieli go wysokim kontraktem skusić, bo facet odchodził z RM a sporo klubów miało na niego chętkę. Nie trzeba za niego płacić (ma kartę na ręce) więc można mu ten mln euro dać ekstra plus kontrakt i w razie awansu do CL coś ekstra. młodziakiem to On już nie jest, swoje już pewnie zarobił. Może podobnie jak Stan będzie chciał cos komuś udowodnić. Trzeba brać też pod uwagę też to, że o Wiśle ostatnio w Holandii było dość głośno. Zobaczymy jak się sprawy dalej potoczą.
|
Ale o czym Ty piszesz

Dudka chcą do Rosji i pewnie wielką kase tam zarobi, RVN spokojnie pojdzie gdzies na Kaukaz i dostanie z 6mln euro, albo do Kataru...O czym w ogóle my dyskutujemy
