krkgiba napisał(a):

no jasne, że tak - ale wcześniej przeprowadzono taką samą rozmowę z nim, a odpowiedzi już są różne 
tak czy siak, wierzę i mam nadzieję, że nie odejdzie, bo potrzebujemy go jak cholera.
|
Odejdzie jak dobrze zapłacą. Z niewolnika nie ma zawodnika. Chyba nawet Stan coś mówił, że Wisła dla tych zawodników ma być odskocznią to wielkiej piłki. Mają się tu wypromować. Jako przykład podawał Marcelo. Tak właśnie chyba skusił Maor`a do przyjścia do nas. Dziwnie by to wyglądało, gdyby teraz blokował mu transfer. Jedynym argumentem dla Stana w takim wypadku może być tylko zbyt niska suma odstępnego.