|
Myślałem że ten artykuł w Fakcie to będzie mimo wszystko trochę bardziej poważny...
O ile jestem w stanie nawet uwierzyć że z Ruudem rozmawiają, tzn. Stan go spytał czego oczekuje w luźnej rozmowie, choć i tak nie przyjdzie bo zarobki miał do tej pory jak na nas kosmiczne.
Otyle dwa pozostałe nazwiska mnie śmieszą jedynie. Vicente po co miałby przychodzić, jak Illiev jest szykowany na lewe skrzydło. Natomiast wyjęcie na wypożyczenie Santa Cruza to juz dla mnie totalny kosmos. Ostatnio czytałem że Roma bardzo go chce sprowadzić.
Generalnie artykuł tylko do pośmiania się.
Co do Meliksona nie wierze że miałby pójść gdziekolwiek w tym okienku. Dopiero co przyszedł, a ostatnio to nawet nie grał za dużo bo trener go oszczędzał. Kiedyś odejdzie na pewno ale nie tego lata.
|