Wyświetl pojedynczy post
krkgiba
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45591
Stary 30.05.2011, 09:46
no jasne, że tak - ale wcześniej przeprowadzono taką samą rozmowę z nim, a odpowiedzi już są różne

tak czy siak, wierzę i mam nadzieję, że nie odejdzie, bo potrzebujemy go jak cholera.
Odpowiedz cytując