anthony09 napisał(a):

Odnośnie Van Nistelrooy'a to sprowadzenie takiego piłkarza nawet za miliony ojro to jest sportowe eldorado nie tylko ze względu na niego tylko przede wszystkim na to, że :
Mając w drużynie RvN możemy spokojnie ściągać najlepszych polskich graczy, którzy będą bardziej uparci na swoje zarządy, gdyż grając czy też chociażby podglądając RvN mogą się nauczyć rzeczy, które na 100% przydadzą się im w przyszłości, nie mówię tutaj o samym RvN też tylko o grajku z silnej ligi jak chociażby Roque Santa Cruz.
Coraz więcej młodych grajków w wieku 12-16 lat powinno się do nas sprowadzić i uczyć ich od niego.
Powiem tyle, że nawet nie grającego RvN widziałbym w naszej drużynie, nawet z kulawą nogą ale żeby był i nauczył tych polskich piłkarzy profesjonalizmu, bo fakt jest taki, że młodziaki z ME zamiast intensywnie trenować to po imprezach chodzą i chleją aż zgony złapią.
------------------------------------------------------------
Znalazłem jakieś zarobki RvN z neta
W ciągu roku zarabia PLN 29.400.000,00, czyli ok. 8mln Euro
Jak przekonać zawodnika, który zarabia 8 mln euro do tego, żeby zarobił max 2-3mln euro ?
Istne Sci-fi !
|
Dlaczego Sci-Fi? Tyle zarabiał w HSV (o ile to prawda). Ci też musieli go wysokim kontraktem skusić, bo facet odchodził z RM a sporo klubów miało na niego chętkę. Nie trzeba za niego płacić (ma kartę na ręce) więc można mu ten mln euro dać ekstra plus kontrakt i w razie awansu do CL coś ekstra. młodziakiem to On już nie jest, swoje już pewnie zarobił. Może podobnie jak Stan będzie chciał cos komuś udowodnić. Trzeba brać też pod uwagę też to, że o Wiśle ostatnio w Holandii było dość głośno. Zobaczymy jak się sprawy dalej potoczą.