Wyświetl pojedynczy post
RAFi89
Senior Member
 
Od: 06.2007
Skąd: że znowu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45589
Stary 30.05.2011, 09:42
krkgiba napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze niedawno Melikson mówił, że nigdzie się nie wybiera z Wisły, bo ma dług wdzięczności do spłacenia, teraz już zmienił troszkę zdanie - i wypowiada się bardziej w kierunku decyzyjnych w naszym klubie - a znając ich, jeśli nic nie zmieniło się wraz z przyjściem Basałaja i Valckxa - będzie dobra oferta za Maora, to pożegnamy Maora.
Rozmowa z Maorem przeprowadzona na zasadzie kiedy odejdziesz?, ale jeśli będziesz miał ofertę to odejdziesz?. Taką samą rozmowę można przeprowadzić z każdym zawodnikiem, i cel aby zawodnik w końcu powiedział że jak będzie miał ofertę to odejdzie zostanie osiągnięty. Zero konkretów ale zamieszanie wprowadzone.
Odpowiedz cytując