Wyświetl pojedynczy post
Benan
Senior Member
 
 
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45585
Stary 30.05.2011, 09:33
Przynajmniej jakby Ruudy do nas przyszedł, to spokojnie padnie rekord frekwencji na wszystkich stadionach. Każdy przyjdzie go zobaczyć.
Tylko że.....
i tak do nas nie przyjdzie;d
Odpowiedz cytując