Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Benan
Senior Member
Od: 05.2011
Skąd: z Podhala
Offline
#
45585
30.05.2011, 09:33
Przynajmniej jakby Ruudy do nas przyszedł, to spokojnie padnie rekord frekwencji na wszystkich stadionach. Każdy przyjdzie go zobaczyć.
Tylko że.....
i tak do nas nie przyjdzie;d
Benan
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Benan
Znajdź inne posty napisane przez Benan