Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Derek_89
Junior Member
Od: 12.2004
Skąd: z bliska
Offline
#
45584
30.05.2011, 09:16
Ja to widze tak, że RvN przychodzi do nas i wysokość jego kontraktu nie jest uwarunkowana strzelonymi bramkami, występami, czy zdobytymi ptk przez zespół ,a frekwencją na stationie i procentem ze sprzedanych biletów
... ot takie novum
Derek_89
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Derek_89
Znajdź inne posty napisane przez Derek_89