Wyświetl pojedynczy post
Derek_89
Junior Member
 
 
Od: 12.2004
Skąd: z bliska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45584
Stary 30.05.2011, 09:16
Ja to widze tak, że RvN przychodzi do nas i wysokość jego kontraktu nie jest uwarunkowana strzelonymi bramkami, występami, czy zdobytymi ptk przez zespół ,a frekwencją na stationie i procentem ze sprzedanych biletów
... ot takie novum
Odpowiedz cytując