|
Odnośnie Van Nistelrooy'a to sprowadzenie takiego piłkarza nawet za miliony ojro to jest sportowe eldorado nie tylko ze względu na niego tylko przede wszystkim na to, że :
Mając w drużynie RvN możemy spokojnie ściągać najlepszych polskich graczy, którzy będą bardziej uparci na swoje zarządy, gdyż grając czy też chociażby podglądając RvN mogą się nauczyć rzeczy, które na 100% przydadzą się im w przyszłości, nie mówię tutaj o samym RvN też tylko o grajku z silnej ligi jak chociażby Roque Santa Cruz.
Coraz więcej młodych grajków w wieku 12-16 lat powinno się do nas sprowadzić i uczyć ich od niego.
Powiem tyle, że nawet nie grającego RvN widziałbym w naszej drużynie, nawet z kulawą nogą ale żeby był i nauczył tych polskich piłkarzy profesjonalizmu, bo fakt jest taki, że młodziaki z ME zamiast intensywnie trenować to po imprezach chodzą i chleją aż zgony złapią.
------------------------------------------------------------
Znalazłem jakieś zarobki RvN z neta
W ciągu roku zarabia PLN 29.400.000,00, czyli ok. 8mln Euro
Jak przekonać zawodnika, który zarabia 8 mln euro do tego, żeby zarobił max 2-3mln euro ?
Istne Sci-fi !
Powód: zarobki
Ostatnio edytowane przez anthony09 : 30.05.2011 o godz. 09:30.
Kiedyś w Wiśle grali reprezentanci Polski, kiedyś Reprezentacja Polski opierała się na zawodnikach Wisły, a teraz ? Teraz nastały czasy, że Reprezentacja opiera się na cudzoziemcach, a Wisła na piątym sorcie europejskim ...
-
1906 poparcia ikon Wisły Kraków S.A.
Arek Głowacki za 10 lat wspaniałych występów, z czego za 299 występy
Tomasz Frankowski za 253 występy / 156 bramek
Paweł Brożek za 246/ 110 bramek
Marcin Baszczyński za 9 lat na R22 i 334 występy
|